Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie na kartkę świąteczną z okazji Wielkanocy. Organizatorem konkursu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci. Praca powinna zostać wysłana przy wsparciu rodzica na nasz adres e-mailowy: konkurs@ud.edu.pl
Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką - może to być rysunek, kolaż, wycinanka czy wyklejanka z plasteliny. Kryteria, na które będziemy zwracać uwagę, to: pomysłowość, estetyka i samodzielność wykonanych prac. 

Zasady konkursu są proste! Dziecko może przygotować tylko jedną pracę plastyczną. Podczas głosowania jury, składającego się z pracowników Fundacji Uniwersytet Dzieci, zostanie wybranych 9 kartek, po jednej z każdej kategorii wiekowej: od zerówki do klas 8. Zwycięskie kartki nagrodzimy upominkami: książką i imiennym dyplomem. 
 
Konkurs trwa od 13 marca do 2 kwietnia włącznie.

Prace konkursowe zgłasza rodzic, wysyłając zdjęcie lub skan pracy (w formacie jpg) na e-mail: konkurs@ud.edu.pl. Prosimy o opisanie pracy (nazwanie pliku) w następujący sposób: imię_nazwisko ucznia_nazwa szkoły_nazwa klasy (np.  Anna_Kowalska_Szkoła_Podstawowa_nr1_Libiąż_klasa_6b). Potrzebujemy również zgody rodziców lub opiekunów dzieci na udział w konkursie.

Opublikowano: 27 marca 2020 15:49

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

regulamin_kartka_wielkanocna_2020.pdf [81.19 KB]

Wyświetleń: 307

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony