POWOZOWNIA WAKACYJNIE

Tegoroczne wakacje wymagają od nas i uczestników naszych zajęć przestrzegania zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19. Uczestnicy i rodzice dzieci korzystających z naszych zajęć są zobowiązani zapoznać się z regulaminem zajęć i wypełnić odpowiednie oświadczenia. Zmuszeni jesteśmy ograniczyć ilość uczestników warsztatów letnich i możliwie jak najwięcej z nich realizować w plenerze. Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną zapraszamy na zajęcia lipcowe. Prosimy śledzić naszą stronę internetową, na której umieszczane będą aktualne informacje. Do połowy lipca, podejmiemy decyzję o ilości i charakterze zajęć realizowanych w sierpniu. Warsztaty są nieodpłatne dla dzieci z gminy Radziejowice i dzieci te zapisywane są, jako pierwsze. Dzieci z innych gmin mogą uczestniczyć w warsztatach w przypadku wolnych miejsc – koszt 50 zł/ tydzień. Dzieci nieuczestniczące w pierwszym tygodniu warsztatów, zapisywane są, jako pierwsze na drugi tydzień. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.
Warsztaty „Bawmy się sztuką – Street art”- 29.06-03.07 godz. 10.00-14.00, wiek 7-11 lat.
(8 miejsc)
Podczas warsztatów udamy się w twórczą podróż w poszukiwaniu sztuki ulicy. Dzieci poznają różne techniki wykorzystywane przez artystów działających w tym obszarze. Będziemy też eksperymentować, poznawać różnice pomiędzy muralem, a graffiti. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytania, czy twórca zawsze ma „coś na myśli” w momencie tworzenia, czy też jak rozpoznać emocje towarzyszące twórcy. Zapraszamy dzieci, które nie boją się pędzla, eksperymentów i wymiany myśli.
Warsztaty „Bawmy się sztuką – Film”- 06.07-10.07, godz. 10.00-14.00, wiek 8-12 lat.
(14 miejsc)
Założeniem warsztatów jest stworzenie krótkiego filmu edukacyjnego „dzieci tłumaczą świat innym”. Uczestniczki i uczestnicy warsztatów sami tworzą scenariusz i sposób przedstawienia tematu. Poza integracją i rozwijaniem zainteresowań różnymi formami sztuki, celem zajęć jest wzmacnianie w dzieciach poczucia sprawczości i umiejętności wyrażania myśli poprzez sztukę.

PLENERY MALARSKIE bezdeszczowe środy 1, 15, 22, 29 lipca godz. 17.00-20.00,
sobota 11 lipca godz. 13.00-17.00 koszt 5 zł/godz. wiek 9+
Twórcze spotkania międzypokoleniowe z malarstwem prowadzone przez Hannę Gancarczyk.
Zajęcia odbywają się przed budynkiem Powozowni.

Opublikowano: 26 czerwca 2020 09:11

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 122

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gminne Centrum Kultury "POWOZOWNIA" w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony